hands holding soil for soil analysis

Prezentacja skanera do badania gleby w polskich miastach

Prezentacja skanera do badania gleby w polskich miastach

 

W ubiegłym miesiącu specjaliści Blue Fifty i AgroCares objechali Polskę wzdłuż i wszerz odwiedzając wiele firm związanych z rolnictwem. Zachętą do tego było to, że na polskim rynku jest coraz to większe zainteresowanie badaniami gleby. Chcąc wyjść naprzeciw tym potrzebą, postanowiono zaprezentować firmom możliwości skanera do badania gleby, którego technologia opiera się na spektrometrii. Szybkie i wygodne analizy wykonywane za pomocą tego urządzenia mogą znacznie uatrakcyjnić ofertę wielu firm.

 

Prezentacja skanera do badania gleby

Pokazanie możliwości skanera do badania gleby

 

Blue Fifty i AgroCares odwiedziło wiele firm, gdzie zaprezentowano, jak działa skaner i jakie możliwości daje on użytkownikom. Naszymi klientami są głównie dostawcy nawozów i doradcy rolniczy, którzy za pomocą skanera są w stanie w każdym miejscu i czasie zbadać stan gleby swoich klientów. Skaner jest więc w ich pracy sporą wartością dodaną, dzięki czemu są w stanie wyróżnić się na tle innych firm. Podczas spotkań nasi specjaliści pokazali, w jaki sposób można dokonać analizy gleby oraz jakie opcję dają różne aplikację. Wykorzystując to urządzenie, w ciągu 10 minut można poznać skład gleby z aplikacją SoilCares Manager. Z nową aplikacją SoilCares Adviser można dodatkowo określić zapotrzebowanie gleby na składniki odżywcze, a z Nutri Opt dokonać analizy składu pasz dla zwierząt.

 

 

Testowanie i monitorowanie gleby zwiększa plony

 

Hubert Herbuś, manager ds. rozwoju projektów w Blue Fifty: „Widzimy coraz to większe zainteresowanie badaniami gleby w Polsce. Doradcy i rolnicy coraz bardziej zdają sobie sprawę, że badanie i monitorowanie gleby jest bardzo istotne. AgroCares zapewnia doskonałe rozwiązania w tym zakresie. Ich skaner AgroCares umożliwia optymalne stosowanie składników odżywczych we właściwym miejscu i czasie. Skutkuje to obniżeniem kosztów stosowania nawozów, poprawnym rozwojem upraw i ostatecznie wyższymi plonami.

 

Aby się przekonać warto zobaczyć

 

Martin Dekker, International Business Manager w AgroCares: „Aby się przekonać czy produkt naprawdę działa, klient chcę go sam zobaczyć, i my to rozumiemy. Takie prezentacje są ważne szczególnie w przypadku nowych technologii. Podczas naszej podróży po Polsce byliśmy w stanie pokazać im możliwości skanera do badania gleby i Lab-in-a-Box. Pokazując nasze produkty potencjalnym klientom, pozwalamy im zrozumieć, jak praktyczne i łatwe w użyciu są nasze usługi. Wspaniale jest widzieć entuzjazm, jaki okazują oni widząc nasze rozwiązania. Mamy nadzieję, że jeszcze więcej polskich organizacji zainteresuje się naszymi technologiami w nadchodzących miesiącach”.

 

Jesteś zainteresowany spotkaniem z przedstawicielami Blue Fifty i AgroCares?

Blue Fifty i AgroCares będą nadal odwiedzać organizacje zainteresowane technologią firmy AgroCares. Jeśli Twoja firma jest zainteresowana demonstracją skanera AgroCares lub Lab-in-a-box, skontaktuj się z nami pod adresem k.potaczek@blue-fifty.com lub r.kadziela@blue-fifty.com .